Sential

Sential

Poznaj Sential

Dekoracje i świece ozdobne

Wszystkie dekoracje i naczynia do świec tworzę samodzielnie – ręcznie w swojej domowej pracowni. Przygotowuję je z nietoksycznego gipsu polimerowego, który jest przyjazny środowisku, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji. Ten materiał jest bardzo wytrzymały, odporny na wysokie i niskie temperatury oraz zaskakuje swoją gładkością!

Świeca sojowa ciało kobiety - Beauty
Wosk sojowy

Naturalny, ekologiczny wosk sojowy

Tworząc świece, pracuję tylko na naturalnym, ekologicznym wosku sojowym. Dzięki temu świeca pali się czysto i nie emituje toksycznych substancji. Dodatkowo soja, z której produkowany jest wosk, pochodzi z etycznych upraw i jest bez dodatku GMO.

Knoty

W swojej pracowni korzystam jednie z rozwiązań przyjaznych środowisku. Wykorzystuję knoty drewniane od lokalnego, polskiego producenta oraz niebielone chemiczne knoty bawełniane.

Drewniane knoty do świec
Pakowanie paczek Sential

Pakowanie w duchu ekologii

Każdą przesyłkę staram się pakować ekologicznie. Jeśli mam możliwość, wykorzystuję ponownie wypełnienia oraz kartony po zamówionych półproduktach, by znów puścić je w obieg. Korzystam również z kartonów oraz taśmy klejącej, które śmiało możesz poddać recyklingowi, a paczka dodatkowo wypełniona jest ekologicznym skropakiem. Wystarczy, że rozpuścisz go w wodzie i powstałym płynem podlejesz swoje roślinki.